Make your own free website on Tripod.com

Prof. Kujtim Baraliu - Edukim pėr tė gjithė!

Planprogramet shkollore

Faqja kryesore | Shkolla jonė! | Mundėsitė e regjistrimit | Profesorėt&Menaxhmenti | Programet | Aktivitetet | Ngjarjet | Multimedia | Lidhjet | Na kontaktoni!

Nė kėtė pjesė tė sajtit ne do tė mundohemi tė japim detajet e hartės sė vendndodhjes sė shkollės sonė apo lokacionin e saj.
Ju mund tė na kontaktoni nėse dėshironi, si dhe me mund tė ktheheni e tė na vizitoni kur tė gjendeni nė qytetin tonė. Ju arsimtarė dhe nxėnės nga vende tjera, edhe mund tė na shkruani dhe ofroni idetė e juaja pėr tė krijuar miqėsi dhe vėllazėrim mes shkollave tona!...

SHKOLLA JONĖ NDODHET NĖ RRUGĖN ''KOM.KUMANOVA'' LAGJA AFĖR SPITALIT REGJIONAL - PRIZREN

''edukim pėr tė gjithė - education for all''