Make your own free website on Tripod.com

Prof. Kujtim Baraliu - Edukim pėr tė gjithė!

Ju lutem na kontaktoni!

Faqja kryesore | Shkolla jonė! | Mundėsitė e regjistrimit | Profesorėt&Menaxhmenti | Programet | Aktivitetet | Ngjarjet | Multimedia | Lidhjet | Na kontaktoni!

Dėshironi tė jemi nė kontakt!
 
Nė kėtė pjesė tė sajtit ne do tė mundohemi tė japim detajet e hartės sė vendndodhjes sė shkollės sonė apo lokacionin e saj.
Ju mund tė na kontaktoni nėse dėshironi, si dhe me mund tė ktheheni e tė na vizitoni kur tė gjendeni nė qytetin tonė. Ju arsimtarė dhe nxėnės nga vende tjera, edhe mund tė na shkruani dhe ofroni idetė e juaja pėr tė krijuar miqėsi dhe vėllazėrim mes shkollave tona!...

NE ME TĖ VĖRTETĖ JEMI TĖ INTERESUAR SE ĒFARĖ MENDIMI KENI PĖR WEB-SAJTIN TONĖ, PĖR SHKOLLĖN TONĖ, DHE PĖR PROGRAMET EDUKATIVE QĖ JU OFROJMĖ NE.
JU LUTEMI NĖSE KENI PĖR TĖ BĖRĖ NDONJĖ KOMENT, PYETJE, APO DĖSHIRONI THJESHT TĖ NA SHKRUANI, KĖTĖ MUND TA BĖNI NĖ E-MAIL ADRESĖN E MĖPOSHTME.
 

SHKRUANI KOMENTET TUAJA, KLIKONI KËTU!

Ose pėrmes mesazheve elektronike, si callvawe, apo 3jam, ju mund tė mė dėrgoni ndonjė mesazh sygjerimi apo kėshillimi nė lidhje me sajtin.
 
Ēdo koment i juaji ėshtė i mirėpritur prej nesh. Me respekt pėr ju prof. Kujtimi.
 
Tel. Cel: +377 (44) 306 749

Nėse keni mėsuar vetėm njė fjalė nga ne, kėnaqėsia ėshtė e jona. Faleminderit qė vizituat sajtin tonė!

''edukim pėr tė gjithė - education for all''