Make your own free website on Tripod.com

Prof. Kujtim Baraliu - Edukim pėr tė gjithė!

Aktivitetet shkollore

Faqja kryesore | Shkolla jonė! | Mundėsitė e regjistrimit | Profesorėt&Menaxhmenti | Programet | Aktivitetet | Ngjarjet | Multimedia | Lidhjet | Na kontaktoni!

Sporti dhe aktivitetet sportive jashtė shkollės.

NE BĖJMĖ SPORTET DIMĖRORE NĖ BREZOVICĖ!

malet e sharrit
brezovica.jpg
brezovica

NE BĖJMĖ EDHE PIKNIQE VERORE NĖ BREZOVICĖ

piknik malor
piknik.jpg
piknik

FOTO ME KOLEGĖ DHE NXĖNĖS BREZOVICĖ

Me kolegė dhe nxėnės
brez.jpg
brezovicė

NE KEMI EDHE KLUBIN E VALLĖTARĖVE DHE KLUBIN LETRAR TĖ SHKOLLĖS QĖ FUNKSIONOJNĖ KAHERĖ!

0101.jpg

Mundė tė kontaktoni me ne nėse dėshironi tė bėjmė aktivitete tjera sportive apo rekreativo-argėtuese, dhe nėse doni ti shtojmė aktivitete aktuale. Ju mirėpresim!.

''edukim pėr tė gjithė - education for all''